Úvod Poštovné a doprava

Nabízíme Vám možnost objednat si pravé arabské parfémy za výhodné ceny. Podívejte se na spřátelený e-shop www.arabskeparfemy.com 

 

 

Poštovné a doprava

Doprava:

Zboží zasíláme obchodním balíkem prostřednictvím české pošty nebo expresním balíkem přepravní společnosti PPL.

Obchodní balíky jsou doručovány druhý pracovní den. Pokud nebudete přítomni na dodací adrese, bude Vaše zásilka uložena na poště po dobu 7 dní.

Expresní balíky zasílané společností PPL jsou doručovány druhý pracovní den v rozmezí 8:00 - 18:00 hod. Přepravce Vás bude telefonicky kontaktovat před doručením zboží. Můžete si zásilku vyzvednout na Vámi určeném místě.

 

Platba:

Dobírka - cena 130Kč při přepravě společností PPL nebo 138Kč při přepravě českou poštou. Nově máte na výběr zaslání doporučeného balíčku za 120Kč. Platíte při převzetí balíčku doručovateli české pošty nebo přepravci společnosti PPL.

Bankovní převod - cena je 90Kč při přepravě společností PPL nebo 98Kč při přepravě českou poštou. Nově máte na výběr zaslání doporučeného balíčku za 80Kč. Pokud jste zvolili tuto možnost, vyčkejte na podklady k platbě, které Vám zašleme e-mailem. Zboží odesíláme po připsání platby na náš účet v den, kdy je celá objednávka kompletní.

Osobní odběr - v tomto případě vyčkejte do potvrzení objednávky a informace, že zboží je připraveno k odběru! Pokud tuto informaci neobdržíte, zboží nemusí být momentálně dostupné.

 

Při nákupu zboží nad 3000Kč je poštovné zdarma. Pro slovenské zákazníky toto platí pouze u platby bankovním převodem.

Na Slovensko zasíláme přepravní společností PPL při platbě převodem na náš bankovní účet za 170Kč a při platbě dobírkou za 320Kč.

 

 

 

 

 

 

Přihlášení


Výběr měny

Odběr novinek

Zde se můžete přihlásit k odběru našeho zpravodaje.


Jméno:
e-mail: